BİREYSEL VE KOBİ ÇÖZÜMLERİ – Nen Broker

BİREYSEL VE KOBİ ÇÖZÜMLERİBİREYSEL ÇÖZÜMLER


NEN Bireysel ve Ticari Çözümler Birimi
Yaşamın tüm alanlarında, “Bireysel ve Ticari” olarak tüm değerlerinizin maruz kalabileceği risklere yönelik, NEN özel şartları çerçevesinde, Bireysel ve Ticari Çözümler birimi olarak değerlerinizi korumayı amaçlıyor ve sigorta sektöründe bu konuda bulabileceğiniz en kapsamlı poliçeye sahip olmanızı sağlıyoruz.

Tüm ticari risklerinize yönelik, her türlü tehlikeye karşı verdiğimiz sigortalama hizmetinden başka araç, tekne, konut gibi değerleriniz ile sağlığınız ve seyahatlerinizi de güvence altına alıyor bunun yanı sıra hayat ve emeklilik günleriniz için de birikimlerinizi en iyi şekilde planlıyoruz.

Bir uzman brokerlikten beklentiniz, en iyi güvenceyi en iyi fiyata almak ise kişiye özel butik hizmeti, yaratıcı çözümleri, deneyimlerinden süzülen bilgisi ve partnerleriyle olan güçlü bağlantısı ve dijital yenilikleriyle “Bireysel ve Ticari Çözümler” olarak her daim hizmetinizdeyiz. Dijital dünyaya adaptasyon, yenilikçi ürünlerimiz ve kişiye özel hizmetlerimizle tüm Dünya’da olduğu gibi teknolojik gelişmeleri yakından takip eden şirketimizin fırsat ürünlerine, NEN Brokerlik iletişimi üzerinden ulaşabilirsiniz.

NEN Sigorta, değer verdiğiniz her şeyi güvence altına alabilmeniz için alanında önde gelen sigorta şirketleri ile birlikte çalışmaktadır. Bireysel ve Ticari Çözümler Birimi olarak sunduğumuz hizmetler:

✓ Sağlık Sigortaları
✓ Konut ve Dask Sigortası
✓ Trafik ve Kasko
✓ Kobi Sigortası
✓ Seyahat ve Ferdi Kaza Sigortası
✓ İşyeri Sigortası
✓ Tekne ve Nakliyat Sigortası
✓ Bireysel Emeklilik
✓ Hayat Sigortası
✓ Eğitim Sigortası

I. Sağlık Sigortaları
A Grubu hastanelerin dahil olduğu Tam Kapsamlı Özel Sağlık Sigortası, SGK Farkı ödemeden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, bekleme süresi olmadan hamileyken bile alınabilecek iki can Hamilelik Sigortası, yurt dışında acil durumlar da Seyahat Sağlık Sigortası.

II. Kasko ve Trafik Sigortaları
Muafiyetsiz Deprem, Sel ve Su Baskını, Cam teminatı; Manevi Tazminat davlarına karşı Tam Koruma Yeni Değer Klozu, Uzun Süreli Kiralık Araç Teminatı; Anahtar kaybında Tam Koruma karşı maddi güvence sağlayan Ferdi Kaza Sigortası; çocuklarınız veya eğitimini üstlendiğiniz herhangi bir çocuğun eğitim hayatını her koşulda güvence altına alan Eğitim Sigortası.

III. Konut ve İşyeri Paket Sigortaları
Yüksek Limitli İzolasyon Teminatı, Muafiyetsiz Sel ve Seylap Teminatı, Tam Korumalı Kiracı ve Komşuluk Sorumluluk Teminatı, DASK (Zorunlu Deprem Sigortası) ile eviniz güvende olsun.

SAĞLIK SİGORTALARI
A Plus hastanelerin dahil olduğu Tam Kapsamlı ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI SGK Farkı ödemeden TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

KONUT VE İŞYERİ PAKET SİGORTALARI
Yükse Limitli İZOLASYON teminatı
- Muafiyetsiz SEL ve SEYLAP teminatı
- Tam korumalı KİRACI ve KOMŞULUK SORUMLULUK teminatı
- ELEKTRONİK CİHAZLARINIZA Tam Koruma
Hasar olmaksızın ELEKTRİK HASARLARI teminatı (24 Saat ulaşılabilir ÇİLİNGİR, ELEKTRİK, TESİSAT USTASI, Assistance Hizmetleri), DASK (Zorunlu Deprem Sigortası) ile eviniz güvende. Muafiyetsiz DEPREM, SEL ve SU BASKINI, CAM teminatı sağlanır.

KASKO VE TRAFİK SİGORTALARI
İHTİYARİ MALİ SORUMLULUK teminatında tam koruma
YENİ DEĞER KLOZU
YANLIŞ AKARYAKIT DOLUMU
HUKUKSAL KORUMA
Uzun süreli KİRALIK ARAÇ teminatı
ANAHTAR KAYBI’ nda Tam Koruma
KİŞİSEL EŞYA’ lara Tam Koruma

Call Now Button
× whatsapp