HASAR ÇÖZÜMLERİ – Nen Broker

HASAR ÇÖZÜMLERİ


HASAR HİZMETLERİMİZ


    Hasar işlemlerinizin kolaylaştırılması ve hasar ödemelerinizin hızlandırılması için güvenilir bir danışman son derece önemlidir. NEN SİGORTA BROKERLİĞİ, uzmanlık kazanmış yönetici kadrosuyla tüm hasar işlemleri süresince sigortalılarımıza sonuca yönelik, iş bilir hizmet vermektedir.
    Amacımız sigortalarımıza ait hasarların en kısa sürede sonuçlandırılmasına çalışırken hasardan dolayı meydana gelen tüm kayıpların tam olarak tanzim edilmesini sağlamaktır.
Bu amaç çerçevesinde temel hizmetlerimiz:
• Hasar ihbarından hemen sonra gerekli organizasyonların ve yönlendirmelerin en hızlı şekilde sağlanması,
• Söz konusu hasarların meydana gelişi ile ilgili olarak poliçe teminatlarının incelenip gerekli yönlendirmelerin sigortalımıza yapılması,
• Brokerlik hizmeti vermediğimiz müşterilere de hasar sonrası Claims Advocacy hizmeti sunulması,
• En kısa, en hızlı ve en doğru şekilde hasarın yerine konulması, hasar gören tesislerin bütünsel restorasyonu için tüm taraflarla koordinasyonun sağlanması,
• Hasarda her kademede istenildiği düzeyde danışmanlık hizmeti verilmesi ve tüm rücu işlemlerinde sigortalımız adına hareket edilmesi. Hedefimiz hasar süreçlerinin en süratli şekilde sonlandırılarak sigortalılarımızın likidite akışının bozulmasını önlemek ve hasar prim oranını takip ederek sigorta dışı hasar önleme programları ile sağlıklı ve uzun soluklu bir birliktelik yaşanmasına aracılık edebilmektir.

Call Now Button
× whatsapp