Hakkımızda – Nen Broker

Hakkımızda

HAKKIMIZDA


NEN Sigorta Brokerliği, sigortacılık sektöründe ihtiyaçlara yönelik sunduğu birçok çözümle beraber açık, güvenilir, daha iyi ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla yerel ve uluslararası hizmet sağlayıcısıdır.

Özel Riskler, Risk Yönetimi ve Kurumsal Çözümler konularında ve tüm hizmetlerimizde iş ortaklığı modeli ile müşterilerimiz, sektörün ilgili alanlarında en deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekipten hizmet almaktadır. İş ortaklarımız ve yöneticilerimiz uzmanlık ve deneyimleriyle müşterilerimizin birincil temas noktası olup müşterilerimize kapsamlı hizmet verilmesinde önemli rol oynamaktadır.

NEN Sigorta Brokerliği portföyünde yer alan müşterilerine Kurumsal, Bireysel ve Kobi, Çalışan ve Yan Hakları, Hasar alanlarında kurumsal çözümler sunmaktadır. Ayrıca Altyapı ve Gayrimenkul, Güzel Sanatlar ve Eğlence, Enerji, Hastane ve Sağlık, İnşaat, Kimya, Madencilik, Nakliyat ve Denizcilik, Otomotiv, Perakendecilik gibi birçok alanda sektörel hizmet vermektedir.

NEN Sigorta Brokerliği profesyonel kadrosu ile müşterilerin, ihtiyaçlarına göre sigorta poliçelerinin hazırlanmasından hasar yönetimine kadar en verimli ve sağlıklı alternatif çözümler üretmektedir.

Değerli Sigortalımız,


Boğaziçi Sigorta, sigortacılık alanında ilgili sektörde hizmete 1996 yılında başladı. 25 yıllık tecrübe ile ihtiyaç duyulan her alanda sigortalılarının varlıklarını günümüze kadar profesyonel şekilde güvence altına aldı. Boğaziçi Sigorta uzmanlığı ve deneyimleriyle müşterilerinin birincil temas noktası olup müşterilerine kapsamlı hizmet verilmesinde önemli rol oynadı. Bu süreç içerisinde Değerli Sigortalılarımızın memnuniyeti her zaman gücümüze güç kattı.

Boğaziçi Sigorta, önemi ve ihtiyacı her geçen gün artan sigorta sektörü içinde yenilik ve değişimi yakalayarak bundan sonraki süreçte sigortacılık faaliyetlerine ‘’Broker’’ olarak devam edecek olmanın gururunu yaşıyor. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de müşteri memnuniyetini esas alarak sürdürülebilir büyümeyi hedefleyen NEN Brokerlik, profesyonel yönetim ve hizmet anlayışını en etkin şekilde kullanıp müşterilerinin sağlık ihtiyaçlarını, yıllar boyunca oluşturdukları varlıklarını korumayı; hayatlarının tüm evrelerinde kendilerinin ve ailelerinin yanında olmayı görev olarak benimsiyor. NEN Brokerlik, müşteri memnuniyeti ve yeni nesil sigortacılığın öncülüğünü üstlenerek, profesyonel iş süreçlerini odağına alarak müşterilerinin beklenti ve taleplerini hızlı ve etkin bir şekilde yönetmeye devam ediyor.

Değerli Sigortalılarımızı temsil ederek, sunduğumuz hizmetlerin kalitesinden ödün vermeden uzun soluklu iş birliktelikleri sağlayarak en profesyonel şekilde sizlerin varlıklarını korumaya NEN Brokerlik olarak devam etmekteyiz.

Misyonumuz


NEN Broker olarak uzmanlarımızla birlikte günümüz dünyasının karmaşıklaşan risk düzenine karşı rekabet koşullarını yakından takip edip, hizmet verdiği tüm taraflara en etkili ve en iyi çözüm önerilerini sunarak iş ortaklarımızın güvenliğini sağlayabilmek adına her daim çalışmaktadır.

Nen Brokerlık; risk analizi, poliçe yönetimi ve poliçe sonrası özel hizmetleri ile mali yapısı güçlü, teknik donanımı tam, bilgisi ve hizmet etme anlayışı olan çalışanları ile sigorta sektöründe paydaşlarına da değer yaratan seçkin, farklı ve özel bir broker olmayı hedeflemiştir.

Vizyonumuz


NEN Broker olarak misyonumuz; profesyonel yönetim ve hizmet anlayışımızı en etkin şekilde kullanıp, önemi ve ihtiyacı her geçen gün artan sigorta sektörü içinde yenilik ve değişimi yakalayarak müşterilerimizin sigorta gereksinimlerini en iyi şekilde belirleyerek, ihtiyaç duyulan alana en uygun poliçenin piyasa şartlarını da karşılaştırarak hazırlanmasını sağlamaktır.

NEN Broker, sektör standartlarının arttırılmasına ve sigorta bilincinin geliştirilmesine katkıda bulunarak müşteri ve çalışan memnuniyetini devamlı kılmaktadır. Sunduğumuz hizmetlerin kalitesinden ödün vermeden uzun soluklu iş birliktelikleri sağlayarak yaratıcı çözümleri hayata geçirmekteyiz.


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?


Nen Broker Müşteri İletişim Merkezi ile işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Call Now Button
× whatsapp