MADENCİLİK – Nen Broker

MADENCİLİK


MADENCİLİK


    Endüstriler arasında en riskli alanlardan biri olarak ‘’Madencilik’’ faaliyetleri kabul edilmektedir. Dünyada her geçen gün artan hammadde ihtiyacıyla beraber Madencilik sektörünün operasyonları da yoğun bir artış göstermektedir. Dünya üzerindeki büyük madencilik kuruluşlarının 2019 yılı itibariyle toplam operasyonel harcamalarının 515 milyar Dolar’a ulaşması bu alanda yapılan yatırımların kapasitesinin ne derece ileride olduğunu bir kez daha göstermektedir. Bu alanda yapılan yatırımlara ek olarak sıkılaşan madencilik mevzuatları, yükselen donanım bedelleri, madencilik faaliyetleri sırasında ortaya çıkabilecek kazalar da yönetilmesi gereken önemli risk faktörleri içermektedir. Diğer taraftan toplumlarda ve devletlerin ilgili denetleyici kurumlarında madenlerin güvenlik, çevresel etki ve sosyal etkileri noktasında beklentiler gün geçtikçe artmaktadır.

    NEN Broker olarak sigorta hizmetlerini müşterilerimizin lehine ve rekabetçi bir piyasa oluşturarak sunmaktayız. Madencilik Sigortası, en güvenilir sigorta şirketlerinden sağlanan teminatlar güncel yasa ve düzenlemeler dikkate alınarak müşterimizin ihtiyaçlarına özel hazırlanmaktadır.

    NEN Broker olarak madencilik alanında uzman ve tecrübeli profesyonellerimiz risklerinizin sistematik olarak belirlenmesi, etkilerinin saptanması, riskin azaltılması ve transferinin yatırımlarınıza uygun ve en ekonomik biçimde gerçekleşmesi konularında her an yanınızdadır.

Her müşterimize özel olarak hazırlanacak risk yönetimi çözümleri için bizlerle iletişime geçiniz.

Call Now Button
× whatsapp